Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: ĒIKRIKĖT RROTULLOHEN ĖMBĖL
“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: LLOGJET TE “FURRI I SAHATIT”
“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: PLEPI I BUHARASĖ
“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: GORICA, KĖSHTJELLA E BESNIKĖRISĖ SĖ KRISHTĖRIMIT BERATAS
“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: BERATI ĖSHTĖ ME DY KALA, NJĖRA GJALLĖ, TJETRA SHUAR
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

Frida
Foto: Frida
FRIDA


E bukura, vajza e Rezit dhe e Alessandros, mbesa e Memit dhe na duket se edhe më e ngjashmja e saj, Frida, në gusht 2008.
Version i printueshem
Faqja paraardhese

LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com