Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

DOLI NGA SHTYPI LIBRI SHQIPTART ME DY HOXHA
RAMIZ ALIA N ROM, MEHMET SHEHU N NJU JORK, ENVER HOXHA N MOSK
Libri Shqiptart me dy Hoxha
U knaqa me librin Berat, o zemr
URDHRI TOP SEKRET NGA KREMLINI: MERRENI PRISHTINN!
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

 
Une dhe shoqja ime e jetes

Albana

Besiana


 
.JPG
29.06.22: DOLI NGA SHTYPI LIBRI SHQIPTARËT ME DY HOXHA

PASQYRA E LENDËS

Enveri i Tiranës, por edhe Fadili i Prishtinës (fq.10)
Heshtja e Tiranës (fq.13)
Jetët e tyre në një krahasim (fq.15)
Ambasadori Lik Seiti (fq.20)
Çfarë raporton ambasadori Sokrat Plaka (fq.22)
Dosja e fshehtë (fq.24)
Dhjetë muajt e Enver Hoxhës në Paris (fq.25)
Kuqalashi (fq.27)
Prova e vitit 1939 (fq.30)
Drejt Shqipër...
»»»»

SHKRIME PER FIGURA TE SHQUARA
 

Shkrime te tjera .....


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com