Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

HAJRI HIMA LIBRI “AMBASADOR NĖ BALLKAN” I YLLI POLOVINES, KONTRIBUT I VYER PĖR KOHĖN
”REPUBLIKA E SHTATĖ”
“AMBASADOR NĖ BALLKAN”
“LOTĖT E SORKADHES”, botimi i dytė
LOTĖT E SORKADHES
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

.jpg
Foto: .jpg
LOTËT E SORKADHES


LOTËT E SORKADHES

PASQYRA E LËNDËS

Në vitin 2022 Radio Kombëtare Bullgarisë do të transmetonte këtë emision
Marrë nga interneti: Çervish me mish sorkadheje (Receta nga Eva Lola)
Nga enciklopedia në online Wikipedia
Nga “Ditaret” e Enver Hoxhës
Loti i sorkadhes, tregim nga Shkëlqim Hajno
Nga revista “Mirësia islame”
Art Leshnica
Servet Hoxha, drejtor i njohur i Policisë Pyjore të qarkut të Beratit
Dervish Hoxha më pohon
15 maj 2023
Nga ish-nxënësi im i krahinës së Tërpanit, Ilmi Demiraj
Ermal Nazifi, përcjellë në Facebook
Nga shkrimi “A vritet Kaprolli i Çermenikës!?”
Sipas librit të Andrea Llukanit “Krishterimi në Shqipëri”
Dritëro Agolli: Pylli qan për sorkadhen
7 maj dhe 15 korrik 2017, Lajme
17 dhjetor 2019
Qafa, një histori!..., nga Zylyftar Hoxha
Rexhep Qafa
Engjëll Qafa
Sorkadhja e Beratit
Tomorr Qafa


Version i printueshem
Faqja paraardhese

LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com