Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

HAJRI HIMA LIBRI “AMBASADOR NË BALLKAN” I YLLI POLOVINES, KONTRIBUT I VYER PËR KOHËN
”REPUBLIKA E SHTATË”
“AMBASADOR NË BALLKAN”
“LOTËT E SORKADHES”, botimi i dytë
LOTËT E SORKADHES
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

14.09.12 Mbërrijnë në Nju Jork Nikita Hrushovi dhe Fidel Kastro

23.08.12 Në “Queen Elizabeth” Josip Broz Tito dhe Mehmet Shehu

20.08.12 Pasaporta diplomatike e Mehmet Shehut me numër numër 000882

17.08.12 Kurthi për Teme Sejkon: është agjent i grekëve dhe amerikanëve

15.08.12 Enigmat e Liri Beloshovës nga Pekini në Moskë

09.08.12 CIA në “Queen Elizabeth” apo në Nju Jork

06.08.12 Loja politike e Enver Hoxhës tek “Tabloja Sinoptike”

03.08.12 Ramiz Alia “ngatërron” vitet e ngjarjes me argjentinasin Farran

01.08.12 Buones Aires, një dokument se Mehmet Shehu ishte agjent i CIA-s

04.11.08 Ramiz Alia, përballë apo pas Enver Hoxhës?

14.02.07 Tre dite qe tronditen Sali Berishen

10.02.07 18 shkurti si provim i veshtire

28.01.07 Perballja dy plus dy

29.12.06 Dolli e harruar per politiken

23.10.06 Politike, pse humb kohe!

09.09.06 Enver Hoxha kandidat per Oskar?

06.05.06 Nje Ministre dhe nje Princ

29.04.06 Televizioni francez LCI, Kryeministri shqiptar dhe Kosova

16.03.06 Njerezoju edhe me, politike!

25.01.06 Ky bum mediatik i Mehmet Shehut!?

27.01.05 Çmimi i hyrjes ne histori dhe karta e veteranit per Enver Hoxhen

13.12.04 Protesta e kuptuar si sbor ushtarak

04.07.04 Rikthimi i Liri Belishoves dhe i pendeses

05.06.04 Midis monarkut dhe monarkise

03.04.04 Politika “Qofte ke daja“

31.03.04 Loja mediatike me fjalen revolte

27.03.04 Stina e shtegtimit te politikaneve

16.03.04 Nano-Berisha, dueli me ballokume

07.03.04 Politikanet e “Seksit te dobet“

03.03.04 Bajlozet tane te politikes perleshen deri ne Prishtine

21.02.04 Enver Hoxha mbijeton mes nesh

06.02.04 Politika e llojit “Bjeri t\'i biem!“

02.02.04 Çfare fshihet e nuk duket pas Partise Republikane?

28.01.04 Abdyl Kellezi dhe coprat e munguara te Shtetit

12.12.03 PS: Misioni i pamundur 3

02.12.03 Tre doreheqje per vetem nje

22.11.03 Sindroma e zgjedhjeve pa zgjidhje

15.11.03 Edi Rama tani me parti, por akoma pa foto

05.11.03 Politike me dhe pa “Buke me vete“

31.10.03 Politika qe djallezon Shqiperine

16.10.03 Devijimi i 12 tetorit

14.09.03 Kuarteti elektoral me daulle dhe violine

07.09.03 Si miu mund te pjelle malin

13.08.03 Strategjia Meidani

01.08.03 Rikthimi pa fjale i Ermelinda Meksit

25.07.03 Armik i armikut tim eshte miku im

20.07.03 Thua u gjet Anti Rama?

08.07.03 Marrshimi i ngazellyer i kandidateve hermafrodite

05.07.03 Eskavatoret elektorale

27.06.03 Zoti Nano, ka kaluar shume kohe kur ishit Fatos Nano

22.06.03 Pandeli Majko, Zhyl Verni i politikes

16.06.03 Shkelqimi dhe renia e nje kortezie politike

07.05.03 Nexhmije Hoxha, kjo grua e hekurt dhe e pashpirt

24.04.03 A ndryshon dot Sali Berisha?

22.04.03 Fotua me pellumba e Ilir Metes

18.04.03 “Kepucelidhesit“ dhe prefekti i Tiranes, Artan Nelaj

14.04.03 Fundi i anarkopolitikes

30.03.03 Lufta ne Irak: Partive shqiptare nuk u dridhet as qerpiku

15.03.03 Horoskopi i politikaneve “minore“

10.03.03 Kater me te fortet e Tiranes

22.02.03 Legjenda metropolitane e Edi Rames

12.03.04 Duart qe hapin dosjen 1997


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com