Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

PSE “DIMRI I VETMISĖ SĖ MADHE” I SHĖRBENTE PERĖNDIMIT
MERAK I MADH PĖR DITĖFESTĖN E REPUBLIKĖS
EUROKOMUNISTI DHE ITALO-ARBĖRESHI ANTONIO GRAMSHI
E VĖRTETA DOKUMENTARE E PENGIMIT TĖ GAZETARIT ITALIAN BRUNO VESPA PĖR TĖ VIZITUAR SHQIPĖRINĖ KOMUNISTE
MIKE E PAHARRUAR E SHQIPĖRISĖ, XHOJS LUSU SALVADORI, A MOS JE EDHE ARBĖRESHE?
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

01.06.09 Intervistë e Arjan Konomit dhënë gazetës “Paloma”

18.04.07 “Ylberi” qe kaperxeu Top Channel e Rudina Xhunga

14.10.06 Gazetaret qe nuk duken

11.07.04 Nga kritika sociale tek ajo denigruese

18.03.04 Vdis te behesh lajm!

05.07.03 Krimi: media informon, por edhe kuron

24.05.03 Iluzioni i ndikimit mbi media


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com