Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

“ME APO PA AMERIKĖN”
“ME APO PA AMERIKĖN”
“ME APO PA AMERIKĖN”
DOLI NGA SHTYPI LIBRI “SHQIPTARĖT ME DY HOXHA”
“SHQIPTARĖT ME DY HOXHA”
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

01.06.09 Intervistë e Arjan Konomit dhënë gazetës “Paloma”

18.04.07 “Ylberi” qe kaperxeu Top Channel e Rudina Xhunga

14.10.06 Gazetaret qe nuk duken

11.07.04 Nga kritika sociale tek ajo denigruese

18.03.04 Vdis te behesh lajm!

05.07.03 Krimi: media informon, por edhe kuron

24.05.03 Iluzioni i ndikimit mbi media


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com