Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

BUTKA DHE BUTKALLINJTĖ, NDER I NACIONALIZMIT SHQIPTAR
PSE “DIMRI I VETMISĖ SĖ MADHE” I SHĖRBENTE PERĖNDIMIT
MERAK I MADH PĖR DITĖFESTĖN E REPUBLIKĖS
EUROKOMUNISTI DHE ITALO-ARBĖRESHI ANTONIO GRAMSHI
E VĖRTETA DOKUMENTARE E PENGIMIT TĖ GAZETARIT ITALIAN BRUNO VESPA PĖR TĖ VIZITUAR SHQIPĖRINĖ KOMUNISTE
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

10.07.09 Muaji i përballjes së madhe

26.06.09 Njoftim për Fadil Spahiun

09.12.08 Pse të shuhet një jetë kur je tetëmbëdhjetë vjeç?

31.10.08 FRIDA

02.09.08 Shoku ynë i mirë Llazar Vero

15.05.08 11 maj. Babai ynë, Shaban Polovina, mbushi 85 vite

04.01.08 Frida dhjetor 2007

17.09.07 MADU

27.07.07 Frida po rritet

21.06.07 E nata Frida, supernipotina


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com