Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: ĒIKRIKĖT RROTULLOHEN ĖMBĖL
“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: LLOGJET TE “FURRI I SAHATIT”
“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: PLEPI I BUHARASĖ
“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: GORICA, KĖSHTJELLA E BESNIKĖRISĖ SĖ KRISHTĖRIMIT BERATAS
“QYTETI PRANĖ QIELLIT”: BERATI ĖSHTĖ ME DY KALA, NJĖRA GJALLĖ, TJETRA SHUAR
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

Frida, questo nuovo raggio d\'argento.
Foto: Frida, questo nuovo raggio d\'argento.
E nata Frida, supernipotina

Il 15 giugno 2007 è nata Frida, la figlia della mia cara nipotina Rezarta (nome albanese che in italiano si traduce in ”raggi d’argento”) e del buon papa, l’italiano Alessandro (per gli albanesi questo nome ricorda loro eroe nazionale Giorgio Castriota Skanderbeg (Alessandro).
E nata una stella.
Tanti auguri!

Version i printueshem
Faqja paraardhese

LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com