Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

HAJRI HIMA LIBRI “AMBASADOR NË BALLKAN” I YLLI POLOVINES, KONTRIBUT I VYER PËR KOHËN
”REPUBLIKA E SHTATË”
“AMBASADOR NË BALLKAN”
“LOTËT E SORKADHES”, botimi i dytë
LOTËT E SORKADHES
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

04.06.16 “Krisma në parlament”

02.12.14 “Shqiptarët, diamantët e pagdhendur”

25.11.13 “Pasardhësit e Skënderbeut, si u mbajtën fshehur”

02.06.13 “Zog, pse ike”

01.08.12 “Intrigo sull’Adriatico”

11.07.12 “Gjon Muzaka i Beratit përballë Skënderbeut”

10.07.12 “Amerika, Mehmet Shehu dhe Ramiz Alia”

10.04.09 “Ndarje me të shkuarën”

16.06.08 “Gjysma e harruar e Skenderbeut”

10.06.07 “Lamtumirë kallashnikov!”

07.06.07 Një kolonel midis Tiranës dhe Prishtinës

12.05.07 Nëpër stacione

11.05.07 Rënia e një miti

10.05.07 Shteti kundër

09.05.07 Nano dhe Berisha

08.05.07 Natalja

07.05.07 MIG 19-97

07.05.07 Ditët e fundit të një parlamenti

07.05.07 Të jesh apo të mos jesh Parti Socialiste

06.05.07 Ditari i Romës

05.05.07 Homo Balcanicus

04.05.07 I treti

02.05.07 Doni të njihni shqiptarët?

02.05.07 La diatriba degli scafisti albanesi

02.05.07 Skafistët në top-sekret

01.05.07 Un disordine a Tirana

25.04.07 Nata e kabinës 37

24.04.07 Shirat e fundit

03.04.07 RAI & ALBANIA

01.05.06 Skënderbeu pa piedestal

15.09.84 Fjala e tokës mëmë

23.04.80 Grusht ushtarakësh

23.04.76 Çarja e rrethimit

23.04.76 Poezi,asgjë më tepër

23.04.72 Novela e Lukovës


LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com