Ylli Polovina in italiano
VENDLINDJA KU JETOJ DHE PUNOJ QYTETI I DY VAJZAVE TË MIA
PUBLICITIKË

Libri \"SERBI, ARMIK MIKU YNĖ\"
Libri “BERAT, O ZEMĖR”
AMBASADA SHQIPTARE NĖ VIA ASMARA, 5
ARRATISJA E KOMITETIT QENDROR TĖ BALLIT KOMBĖTAR
HANA E KĖLCYRĖS QĖ DEL NĖ VJENĖ
Artikuj të tjerë .....kërkoni në këtë faqeS'AFËRMI
MIRËSEVINI

.jpg
Foto: .jpg
AMBASADA SHQIPTARE NË VIA ASMARA, 5


Të përjetuara në Ambasadën Shqiptare në Romë, ngjarjet në këtë libër janë njëzetë pesë ditë të fundgushtit dhe të fillimshtatorit 1998 kur në Tiranë ndodhi një trazirë e rëndë politike.
Ato janë tërësisht të vërteta.
Pjesërisht të sajuara artistikisht janë vetëm disa nga karakteristikat individuale të diplomatëve.

Version i printueshem
Faqja paraardhese

LIBRAT

Libra të tjerë .....

LIBRI I FUNDIT
Image Title Here
LIBRA TË TJERË
Kontakt: ylli@yllipolovina.com © 2007-2017 yllipolovina.com Webmaster: taulant@topciu.com